22.03.98
6. ročník MOBu
Vrané nad Vltavou
Kat.: Jméno: Umístění:
D Lenka MEZNÍKOVÁ 3.
H Vladimír MEZNÍK 3.
Pavel Žák 4.
Milan BOUDA 5.
Ondřej DORŇÁK D
Jakub LIBIŠ D
28.03.98
1. závod středočeského žebříčku
„Zlatá šiška“ - Jedomělice
mapa: Kejkol II
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Kristina HAMÁČKOVÁ 1.
H10-L Tomáš HAVELKA 1.
Petr BOUDA 4.
Vojtěch TVRDEK 11.
Lukáš HLINOVSKÝ 14.
Adam DORŇÁK 19.
H12 Milan BOUDA 15.
Ondřej DORŇÁK 18.
Jakub LIBIŠ D
H16 Jan PILBAUER 12.
D21 Eva HAVELKOVÁ 11.
H45 Vojtěch TVRDEK 23.
Bohuslav HAMÁČEK 25.
29.03.98
2. závod pražského a středočeského žebříčku
Daleké Dušníky
mapa: Nečiňská besídka
Kat.: Jméno: Umístění:
D10-L Lucie MEZNÍKOVÁ 2.
H10-L Petr BOUDA 2.
Adam DORŇÁK 17.
Vojtěch TVRDEK 20.
Lukáš HLINOVSKÝ D
Pavel ŽÁK D
D10 Kristina HAMÁČKOVÁ 6.
H12 Milan BOUDA 11.
Jakub LIBIŠ 25.
Ondřej DORŇÁK 27.
D14 Lenka MEZNÍKOVÁ 11.
H16 Jan PILBAUER 8.
D21 Eva HAVELKOVÁ 24.
H21 Vladimír MEZNÍK 57.
Jan MAREK 72.
H45 Bohuslav HAMÁČEK 20.
Vojtěch TVRDEK 33.
T6 Milan BOUDA 5.
  4.4.1998
2. závod pražského žebříčku
 „Pohár Sparty“ - Borotice
mapa - Dubiny
Kat.: Jméno: Umístění:
D10-L Lucie MEZNÍKOVÁ 6.
H10-L Adam DORŇÁK 6.
Petr BOUDA 12.
H12 Milan BOUDA 4.
Ondřej DORŇÁK 19.
D14 Lenka MEZNÍKOVÁ 7.
H18 David PIKL D
D21 Eva HAVELKOVÁ 22.
H21 Vladimír MEZNÍK 46.
Jan MAREK 50.
H45 Vojtěch TVRDEK 17.
Bohuslav HAMÁČEK 23.
18.04.98
3. závod pražského a středočeského žebříčku
„Memoriál Přemysla Povondry“ – Dolní Bezděkov
mapa: Žlábek
Kat.: Jméno: Umístění:
D10-L Lucie MEZNÍKOVÁ 1.
Jitka ORIŠOVÁ D
H10-L Pavel ŽÁK 3.
Tomáš HAVELKA 20.
D10 Kristina HAMÁČKOVÁ 5.
H12 Milan BOUDA 23.
Jakub LIBIŠ D
D14 Lenka MEZNÍKOVÁ 7.
D21 Eva HAVELKOVÁ 54.
H21 Vladimír MEZNÍK 68.
Jan MAREK 94.
H45 Bohuslav HAMÁČEK 24.
Vojtěch TVRDEK 35.
26.04.98
4. závod pražského a středočeského žebříčku
Jelence
mapa: Houpačka - hájovna
Kat.: Jméno: Umístění:
D10-L Lucie MEZNÍKOVÁ 16.
H10-L Pavel ŽÁK 3.
Tomáš HAVELKA 4.
Vojtěch TVRDEK 25.
D10 Kristina HAMÁČKOVÁ 2.
H12 Milan BOUDA 8.
Ondřej DORŇÁK D
D14 Lenka MEZNÍKOVÁ 9.
H16 Jan PILBAUER 8.
D21 Eva HAVELKOVÁ 33.
H21 Vladimír MEZNÍK 52.
Jan MAREK D
H45 Vojtěch TVRDEK 19.
Bohuslav HAMÁČEK 31.
  1.5.1998
Přebory Prahy a Středočeské oblasti na klasické trati
Řevničov
mapa: Louštín
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Kristina HAMÁČKOVÁ 2.(1.)
D14 Lenka MEZNÍKOVÁ 6.(1.)
H21 Vladimír MEZNÍK 5.
H45 Vojtěch TVRDEK 9.
Bohuslav HAMÁČEK 16.
 24.5.1998
6. závod pražského žebříčku a žebříčku středočeské oblasti
Vranov
mapa: MEDUNA
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Lucie MEZNÍKOVÁ 2. (2.)
H10L Tomáš HAVELKA 7. (6.)
Petr BOUDA      24. (12.)
H12 Milan BOUDA 13. (5.)
Pavel ŽÁK 28. (8.)
Jakub LIBIŠ 34. (9.)
D14 Lenka MEZNÍKOVÁ 8. (2.)
H16 Jan PILBAUER 6. (3.)
H21 Vladimír MEZNÍK 43.
D21 Eva HAVELKOVÁ 25.
H45 Bohuslav HAMÁČEK 11.
   
30.05.98
3. zemský žebříček B - Čechy
Vrch Lísek - Zdejcina
mapa: Děd
Kat.: Jméno: Umístění:
D-10C Jitka ORIŠOVÁ 3.
H-10C Tomáš HAVELKA 1.
Petr BOUDA 4.
Ondřej DORŇÁK 15.
Pavel ŽÁK 15.
D-14B Lenka MEZNÍKOVÁ 11.
D-21B Eva HAVELKOVÁ 34.
H-21C Jan MAREK 11.
Vladimír MEZNÍK 16.
N2 Hynek ŠAMAN 27.
Bohuslav HAMÁČEK 28.
Jaroslav MAREK 35.
31.05.98
4. zemský žebříček B - Čechy
Hotel a kemp Bouchalka
mapa: Hrobiště
Kat.: Jméno: Umístění:
H-10C Petr BOUDA 4.
H-12C Pavel ŽÁK 12.
Ondřej DORŇÁK 16.
D-14B Lenka MEZNÍKOVÁ 25.
D-21B Eva HAVELKOVÁ 34.
H-21C Vladimír MEZNÍK 9.
Jan MAREK 13.
13.06.98
5. závod žebříčku B - Čechy
„O pardubického půlkoně“ - Zdechovice  
mapa: Katovna
Kat.: Jméno: Umístění:
D-14B Lenka MEZNÍKOVÁ 15.
H-21D Vladimír MEZNÍK 7.
14.06.98
6. závod žebříčku B - Čechy
Slatina nad Zdobnicí
mapa: ANDULKA
Kat.: Jméno: Umístění:
D-14B Lenka MEZNÍKOVÁ 11.
P8 Vladimír MEZNÍK D
28.08.98
3- denní závody - Cena východních Čech
Břehy u Přelouče,Zdechovice,Jankovice
mapy: Buňkov,Katovna,V zádušním
Kat.: Jméno: Umístění:
H-10C Vojtěch TVRDEK D
D-10N Anna MARKOVÁ 10.
Lucie MEZNÍKOVÁ 12.
H-10N Adam DORŇÁK 8.
Tomáš HAVELKA 14.
D-12B Kristina HAMÁČKOVÁ 16.
H-12B Milan BOUDA 9.
D-14A Lenka MEZNÍKOVÁ 18.
H-16B Jan PILBAUER D
D-21B Eva HAVELKOVÁ 10.
H-21C Jan MAREK 18.
Vladimír MEZNÍK D
D-45B Eva HAMÁČKOVÁ 20.
H-45C Bohuslav HAMÁČEK 22.
Vojtěch TVRDEK D
12.09.98
7.závod žebříčku B - Čechy
Bečov nad Teplou
mapy: Psí skála
Kat.: Jméno: Umístění:
D-14B Lenka MEZNÍKOVÁ 18.
D-21B Eva HAVELKOVÁ 42.
T4 Jan PILBAUER 13.
13.09.98
8. závod žebříčku B - Čechy
Bečov nad Teplou
mapa: Psí skála
Kat.: Jméno: Umístění:
D-14B Lenka MEZNÍKOVÁ 25.
D-21B Eva HAVELKOVÁ 38.
T4 Jan PILBAUER 10.
20.09.98
1.závod žebříčku pražské oblasti
Krymlov
mapa: Zelená rokle
Kat.: Jméno: Umístění:
D-10 Kristina HAMÁČKOVÁ 6.
H-10 Vojtěch TVRDEK 10.
D-16 Lenka MEZNÍKOVÁ 4.
H-45 Karel ŠÍREK 22.
Vojtěch TVRDEK 24.
Bohuslav HAMÁČEK D
26.09.98
3. závod středočeského žebříčku
Řevničov
mapa: Louštín
Kat.: Jméno: Umístění:
D10-L Lucie MEZNÍKOVÁ 3. (2.)
H10-L Petr BOUDA 4.(3.)
Adam DORŇÁK 6.(5.)
Vojtěch TVRDEK 19.(13.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 6.(1.)
H12 Milan BOUDA 3.(2.)           
Jakub LIBIŠ 18.(5.)
Pavel ŽÁK 22.(7.)
Ondřej DORŇÁK 31.(11.)
D16 Lenka  MEZNÍKOVÁ 1.(1.)
D21 Eva HAVELKOVÁ 39.
Alena KARMAZÍNOVÁ 56.
H21 Pavel KARMAZÍN 35.
Jan MAREK 58.
D35 Alena MARKOVÁ 12.
H40 Karel ŠÍREK 10.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ   5.
H45 Vojtěch TVRDEK 19.
T Milan HAVELKA 11.
27.09.98
4. závod středočeského žebříčku
Štěchovice
mapa: Papoušek
Kat.: Jméno: Umístění:
H10-L Adam DORŇÁK 1.(1.)
Petr BOUDA 3.(3.)
Vojtěch TVRDEK 20.(12.)
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 8.(3.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 8.(1.)
H12 Ondřej DORŇÁK 23.(6.)
Milan BOUDA 28.(9.)
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 3.(1.)
D21 Eva HAVELKOVÁ 21.
Alena KARMAZÍNOVÁ 41.
H21 Pavel KARMAZÍN 29.
Jan MAREK 43.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 7.
H45 Vojtěch TVRDEK 26.
03.10.98
1. závod středočeského žebříčku
Srby
mapa: Mrákavy
Kat.: Jméno: Umístění:
H10-L Adam DORŇÁK 2.(2.)
Petr BOUDA 6.(6.)
Tomáš HAVELKA 7.(7.)
Vojtěch TVRDEK 16.(15.)
H12 Ondřej DORŇÁK 11.(9.)
Pavel ŽÁK 12.(10.)
Jakub LIBIŠ 14.(12.)
H21 Pavel KARMAZÍN 3.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 4.
H45 Vojtěch TVRDEK 11.
Bohuslav HAMÁČEK 18.
04.10.98
2.závod středočeského žebříčku
„Loučení s azimuty“ Peruc
mapy: PERUC
Kat.: Jméno: Umístění:
H-L Adam DORŇÁK 2.(2.)
Tomáš HAVELKA 3.(3.)
Petr BOUDA 7.(7.)
Vojtěch TVRDEK 11.(11.)
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 1.(1.)
H12 Ondřej DORŇÁK 5.(3.)
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 2.
H45 Bohuslav HAMÁČEK 16.
Vojtěch TVRDEK 22.
T Milan HAVELKA 1.
10.10.98
5. závod středočeského žebříčku
Kublov
mapa: Habrový potok
Kat.: Jméno: Umístění:
D 10 Lucie MEZNÍKOVÁ 2.
H 10 Petr BOUDA 6.
H 10-L Adam DORŇÁK 8.
Tomáš HAVELKA 18.
D 16 Lenka MEZNÍKOVÁ 8.
H 16 Jan PILBAUER 9.
D 21 Eva HAVELKOVÁ 26.
H 40 Zbyněk ZÍMA 14.
D 45 Eva HAMÁČKOVÁ 5.
H 45 Vojtěch TVRDEK 16.
Jiří KOUTSKÝ 20.
Bohuslav HAMÁČEK 21.
11.10.98
5. závod pražského a 6. závod středočeského žebříčku
Hotel Bouchalka
mapa: Hrobiště
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 4.
H10 Tomáš HAVELKA 5.
H10-L Vojtěch TVRDEK 13.
Petr BOUDA 16.
H12 Milan BOUDA 20.
Ondřej DORŇÁK 25.
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 7.
D21 Eva HAVELKOVÁ 28.
H35 Karel ŠÍREK 23.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 5.
H45 Vojtěch TVRDEK 18.
Bohuslav HAMÁČEK 25.
17. – 18.10.1998
„Vodňanský kapr“ - Temelín
mapa: Zdoba
Kat.: Jméno: Umístění:
H10 Vojtěch TVRDEK 3.
D14 Lenka MEZNÍKOVÁ 3.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 3.
H45 Vojtěch TVRDEK 15.
Bohuslav HAMÁČEK 18.
26.10.97
6. závod pražského žebříčku
fotbalové hřiště Hudlice
mapa: Hudlický vrch
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Kristina HAMÁČKOVÁ   3.
Lucie MEZNÍKOVÁ 7.
H10 Tomáš HAVELKA 2.
Adam HORŇÁK 4.
H12 Ondřej DORŇÁK 23.
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 5.
D21 Eva HAVELKOVÁ 22.
H21 Pavel KARMAZÍN 45.
Jan MAREK 53.
H40 Zbyněk ZÍMA 7.
Karel ŠIREK 14.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 1.
H45 Vojtěch TVRDEK 16.
Bohuslav HAMÁČEK 18.
Jiří KOUTSKÝ 21.
T4 Alena KARMAZÍNOVÁ 4.
Alena MARKOVÁ 8.
T7 Hynek ŠAMAN 10.
Leoš REITERMAN 11.
Jan MAREK st. 15.
15.11.98
5. neoficiální mistrovství světa ve SMIKu
Přední Kopanina
mapa: Juliána
Kat.: Jméno: Umístění:
D Eva HAMÁČKOVÁ 4.
Eva HAVELKOVÁ 6.
Kristina HAMÁČKOVÁ 17.
Lenka MEZNÍKOVÁ 20.
M Vladimír MEZNÍK 4.
Pavel KARMAZÍN 10.
Vojtěch TVRDEK 18.
Bohuslav HAMÁČEK 29.
13.12.98
Sparťanská klouzačka
Praha
mapa: Hvězda